Як відбувається оплата?

In

Списання відбувається автоматично з прив’язаною вами банківської карти. Використовуються кредитні та дебетові картки платіжних систем Visa і MasterCard, номер яких складається з 16 цифр. Ви можете прив’язати декілька карт і вибрати основну (гроші будуть списуватися тільки з неї).

Щоб орендувати електромобіль, поповніть баланс вашого особового аккаунту на 1000 грн.

Сума 1000 грн. знаходиться на вашому особовому балансі в якості резерву для сплати послуг сервісу на випадок непередбачуваних обставин, наприклад, якщо на вашій платіжній картці на вистачить коштів для сплати послуг каршерингу.
Сплата послуг за оренду електромобіля здійснюється з вашої платіжної картки, закріпленої до вашого особового аккаунту.

Якщо ви вирішили припинити користування сервісом каршерингу, необхідно діяти згідно встановленої процедури:

1. Відправити письмове звернення на електронну пошту Mobile Car, зазначити причину припинення користування сервісом та реквізитами платіжної картки для повернення коштів.

2. Компанія Mobile Car протягом 2-ох місяців розглядає ваше звернення та приймає рішення щодо повернення грошових коштів з рахунку вашого особового акаунту на вашу платіжну картку. Після повернення залогової суми статус акаунту змінюється на “Вибувший”.

Якщо по вашому акаунту були виявлені будь-яки порушення або з рахунку акаунту були проведені оплати за послуги каршерингу, на вашу карту буде повернено залишок суми після відрахування всіх платежів.
Повторна активація акаунту — 250 грн.

Recent Posts